Święto Kobiet dużych i małych

Dzień Kobiet to nie tylko święto dorosłych pań, które obdarowywane są wielkimi bukietami kwiatów. To także wyjątkowy dzień dla „małych kobiet”. Święto to obchodzone jest także w szkołach, a nawet w przedszkolach. Wszystkie przedstawicielki płci pięknej powinny się w tym dniu poczuć naprawdę bardzo wyjątkowo. Dzień Kobiet to dzień, w którym świętować powinny nie tylko panie. To nic innego jak docenianie kobiecego piękna, wrażliwości, miłości do kwiatów i estetyki. Dzień Kobiet nierzadko kojarzy się z Dniem Zakochanych. Nic dziwnego. Bardzo często bowiem chodzi o nic innego jak docenienie ukochanej kobiety przez jej partnera. Właśnie w tym wyjątkowym dniu.

Dzień Kobiet obchodzony jest tylko raz w roku. Dlatego powinien to być dzień wyjątkowy dla każdej kobiety. Panie są dzisiaj bardzo zabiegane i niezwykle zapracowane. Dlatego niejedna z nich chce się w tym dniu poczuć niezwykle wyjątkowo. Ale trzeba wspomnieć o tym, że przecież Dzień Kobiet tak naprawdę powinien trwać cały rok. Na szczęście znajdą się panie, które są doceniane każdego dnia w roku. Znajdziemy wielu przeciwników tego święta. Każdy może powiedzieć, że to święto komunistyczne, ale to nie oznacza, że dzisiaj nie jest to dzień wyjątkowy. Święto to wygląda dzisiaj zupełnie inaczej. W PRL mydlono ludziom oczy – władze próbowały przekonać do siebie naród, ustanawiając huczne obchodzenie Dnia Kobiet. W dzisiejszych czasach wygląda to zupełnie inaczej.

Dzisiaj inne są też kobiety. Nierzadko mają one kilka etatów w swoim życiu. Etat w pracy, etat opiekunki do dziecka, etat sprzątaczki, etat kucharki… Powinny być doceniane przez cały rok, ale w Dzień Kobiet jeszcze bardziej. To bardzo ważne, aby zdawały sobie sprawę z tego jak bardzo są ważne.