Życzenia dla kobiet

Oczywistym jest, że składanie życzeń na Dzień Kobiet jest niezwykle istotna. Trudno wyobrazić sobie ten dzień bez składania życzeń. Oczywiście, zazwyczaj standardowe „wszystkiego najlepszego” jednak nie wystarczy. Trzeba się bardziej wysilić. Wielu panów jednak nie ma na to najmniejszej ochoty. Nie wynika to często z braku chęci, ale po prostu –braku pomysłu. Na szczęście znajdziemy dzisiaj naprawdę mnóstwo źródeł, gdzie znajdziemy różnego rodzaju życzenia przeznaczone specjalnie dla kobiet. Można skorzystać z tych źródeł i tym samym sprawić wielką przyjemnością kobiecie.

Bardzo często podarunkiem z okazji Dnia Kobiet, obok kwiatów, są kartki z życzeniami. Można je wysłać pocztą standardową (to jednak zdarza się coraz rzadziej), albo mailem. Kartki elektroniczne czy kartki tradycyjne najczęściej mają już napisane życzenia. Życzenia te są mniej lub bardziej oryginalne. Wiele kobiet jednak wolałaby otrzymać życzenia wymyślone przez mężczyznę, albo przynajmniej napisane przez niego samodzielnie. Wtedy warto wybrać kartki bez życzeń, a dopisać je samemu. Warto wymyślić je samemu. Ale jeżeli nie ma się pomysłu, można skorzystać z licznych życzeń znajdujących się na specjalnych stronach internetowych zawierających życzenia dla kobiet.

Powszechnym zjawiskiem 8 marca jest także nic innego jak wysyłanie sms’ów. Tego dnia każda kobieta otrzymuje mnóstwo smsów z życzeniami. Czasem są to śmieszne życzenia dla kobiet (wtedy te są nierzadko rymowane), czasem bardziej poważne. Inspiracji także można szukać w internecie. Co chwilę pojawiają się nowe serwisy internetowe zawierające życzenia dla kobiet, np. Jesteś kobietą  dla mnie bardzo niezwykłą. Jesteś kobietą, – dla mnie, nikogo więcej. Tobie swe serce oddaję, przed Twym pięknem, swoją męską głowę skłonię!